NASZE USŁUGI

Nasze usługi

Image by intrapixel
miernik sonel.jpg
Rodzina w kuchni

POGOTOWIE ELEKTRYCZNE

czynne 24h na dobę

Jest to usługa, którą świadczymy przez 24 godziny na dobę. Zanik energii elektrycznej w dzisiejszej rzeczywistości to nie tylko brak oświetlenia. W realiach 21 wieku brak prądu wiąże się z zmianą  funkcjonowania całego naszego życia gdyż większość w mieszkaniu czy w firmie działa właśnie dzięki energii elektrycznej.

POMIARY ELEKTRYCZNE

protokoły pomiarowo odbiorcze

Okresowe pomiary parametrów instalacji elektrycznej to nie tylko wymóg stawiany przez prawo, ale również przez firmy ubezpieczeniowe. Posiadamy uprawnienia oraz markowe mierniki, które pozwolą zmierzyć twoją instalacje elektryczną celem stwierdzenia zachowania podstawowej ochrony przeciwporażeniowej. Protokół pomiaru instalacji elektrycznej jest niezbędny w przypadku odbioru budowy nowego domu czy instalacji fotowoltanicznej

GWARANCJA RTV I AGD

podłączanie urządzeń elektrycznych

Instrukcja obsługi, a także gwarancja urządzeń elektrycznych w twoim domu  przewiduje konieczność podłączenia sprzętu przez wyspecjalizowanego elektryka. Dzięki profesjonalnie wykonanej usłudze podłączenia urządzenia do sieci elektrycznej masz pewność ciągłości gwarancji urządzenia oraz bezpieczeństwo eksploatacji dla ciebie oraz twojej rodziny.